Baldacci, David

Attention: open in a new window. PDFPrintE-mail

Atsiliepimai apie knygas:


"Žaidimas su laiku"

"Lemtinga akimirka"
Žaidimas su laiku

 

Detektyvas, man labai patiko - skaitosi greitai, siužetas įtraukiantis, nenuobodus.

/DODAITE, 2008 lapkritis/


Labai patiko.

[...]

Toks, sakyčiau, įtemptas trileris. Senokai skaičiau, nebuvo su kuo lyginti. Dabar šią knygą lyginčiau su James Patterson detektyvais, tik Patterson pralaimėtų (truputį).
/SOFIJA5, 2009 kovas, balandis/


Patiko, nors nuolat persekiojo kažkoks "kabliukų" jausmas, t.y. kai skaitai ir rūpi pataisyti, prisikabini prie to, kad taip negali būti, per daug nerealistiška... Žudiką maniaką įtarinėjau visą knygą ir, pasirodo, neapsirikau, nors vienu momentu ir buvo akis nuvedę nuo jo, buvau suabejojusi, bet vis tik atspėjau... Siužetas ganėtinai įdomus, bet kažkas nedadaryta, trūko man stiprumo jausmo, skaičiau ir vis kildavo mintelių, kad kažkaip tie policininkai per greit viską žino, išpyškina, kaip kas kada, pagal tą ir aną... nu tikri asai, tokie dirbtiniai jie man, nenatūralūs, kaip iš kovinių filmų, per lengvai išsisuka ir per lengvai nustato viską, tik va blakių namie ilgai nerado, kažkaip tą geras policininkas seniai jau būtų suvokęs, kodėl žudikas juos vienu žingsniu vis aplenkdavo, būtų jau smegenėlės suvirę pas policininką, o pas juos kol suvirė... asai, asai, o ant paprasto dalyko ir žiopliai. [...] Žodžiu, įdomus siužetas, bet jis kiek su klaidelėm suregztas, kažkur padarius pakeitimus ir pataisymus būtų gan stiprus trileris.

/luiziana, 2009 liepa/

Lemtinga akimirka


Man mažiau patiko nei "Žaidimas su laiku". Smagiai susiskaitė, tik kažkokio jauduliuko trūko.

/SOFIJA5, 2009 gegužė/


Puikiai susiskaitė atsipalaidavimui, seniai detektyvą/trilerį bebuvau į rankas paėmusi. Norėsiu ir daugiau jo knygų skaityti.

/daite, 2010 kovas/