Amory, Cleveland

Attention: open in a new window. PDFPrintE-mail

Atsiliepimai apie knygas: 

„Katinas, kuris atėjo per Kalėdas“

„Geriausias katinas pasaulyje“
Katinas, kuris atėjo per Kalėdas

 

Labai nuotaikinga knyga.

[...]

Man patiko. Laisvalaikio knyga, bet remiasi tikra istorija. Iš meninės pusės silpnoka, bet katinų mylėtojom, tokioms kaip aš, pats tas. Daug bendro radau tarp savo katino ir aprašomo.

/rutast, 2008 liepa/

 

Man tai šiaip sau tokia. Gal todėl, kad dabar auginu šunį.

/marakeš, 2008 liepa/

 

Patiko. Tokia „katiniška“. Rodos, mano naglybė katinas aprašytas.

/Filia, 2008 liepa/

 

Man ta knyga nelabai... Tiesą sakant, visiškai nesitikėjau, kad ten apie katiną bus tiek daug. Aš myliu gyvūnus, katinai irgi patinka, bet nesu taip dėl jų kvaištelėjus, kaip, pasirodė, knygos autorius – o tai kvaištelėjimas man vietomis toks perdėtas ir kvailokas pasirodė, kad net neįtikėtinas. Tiesa, radau ir labai taiklaus sveiko humoro, tačiau vietomis, mano nuomone, autorius persistengė (kad ir su tuo ruonių dažymu, na ir visais kitais kovų už gyvūnus būdais). Katinų turėtojams visgi turėtų patikti, na o aš tai labai laukiau pabaigos.

Tiesa, dar apie tą katiną, tai mane labai nervino tie intarpai iš istorijos apie kates, pvz., kokiais vardais visais amžiais buvo vadinamos katės ir pan. Nu sakau, gali būti viskas dėl to, kad aš dėl kačių nekvaištelėjus, nežinau.

/Saulyciukas, 2008 liepa/


Nesu aš kačių mylėtoja ir nebuvau. Bet kažkaip kalėdinė nuotaika buvo ir pagriebiau tą knygą paskaityt, ir nenusivyliau. Tikrai labai nuotaikinga, lengvai skaitosi, ir tas katinas toks fainas. O dar kai autorius "įgarsina" jo mintis tai mirk juokais. Rekomenduočiau, jei klaustumėt mano nuomonės.

/adiaVT, 2008 lapkritis/

 

Bandžiau skaityt. Gal pusę teįveikiau. Tikėjausi absoliučiai ne to. Kažkokia odė katėms, jei galima taip pasakyt. Galybė istorinės informacijos apie kačių garbinimą ir pan. Kalėdinės nuotaikos aš ten neatradau, bent jau toje pusėje, kurią įveikiau. Retkarčiais įpintas koks spalvingesnis epizodas apie patį katiną, bet šiaip knyga kažkokia visiškai neįtraukianti ir nesudominanti.
Ale čia tik mano nuomonė, esu skaičius atsiliepimų ir žmonių, kuriems labai patiko.

/saintlina, 2008 lapkritis/


Ėmiausi "Katino, kuris atėjo per Kalėdas" - kadangi namie turiu ir vyriškį, ir katę. Skaitosi linksmai - belaukdama vaiko muzikos įstaigoje, kikenau į saują, tuo stulbindama greta laukiančius mažamečius rimtus vyriškius. Aišku, man visai neįdomu, kokia žvaigždė kur, kiek ir kaip parėmė gyvūnų globos fondą...

/Brūkšniukas, 2010 spalis/

 

 

 

Geriausias katinas pasaulyje

 

Tiesiog kankinu šią knygą. Norėta gan šmaikščiai papasakoti apie katiną, bet, mano manymu, knygoje daug visokių istorijėlių, o apie katiną mažiausiai rašoma. Jeigu pirmąją dalį visai skaniai prarijau, tai antroji jau stringa.

/rutast, 2008 rugpjūtis/

 

Šiaip sau pasirodė.

„Katinas, kuris atėjo per Kalėdas“ buvo „katiniškesnė“, daugiau apie katiną rašė – man labiau patiko.

/Filia, 2008 rugpjūtis/