Alliott, Catherine

Attention: open in a new window. PDFPrintE-mail

Atsiliepimai apie knygas:


"Po velnių, aš tave myliu!"

"Eik po velnių, mielasis!"
Po velnių, aš tave myliu!


Linksma knygelė (pagal apimtį – didelė knyga) apie namų šeimininkę, pradėjusią dirbti, susipykusią su vyru, sutikusią savo pirmąją meilę... yra labai simpatiškų veikėjų, kurie tikrai priverčia nusišypsoti. Skaitėsi smagiai, nors istorija ir... nelabai įtikėtina, bet atsipalaidavimui – pats tas.

/SOFIJA5, 2009 sausis/


Dar vienas neblogas laisvalaikio romanas. Jei reikia kažko apie painius žmonių santykius su žiupsniu įtraukiančios intrigos ir “neužgrūzinančiais”, su saikinga humoro doze prafiltruotais įvykiais. Šiaip knyga tikrai nebloga, bus ir juokingu kvatotinų momentų, tik kartais jaučiamas dirbtinis pritemptas holivudinis scenarijus, kažkokie lyg ir ne į temą įvykiai, kurie, žinoma, vėliau labai darniai išsirutulioja. Bet galima į tai nekreipti dėmesio. Nes knygos paskirtis - laisvalaikiui, o kas skirta laisvalaikiui, tai galima ir neieškoti kablių. Nes intrigų pakankamai, kas užkabina ir įtraukia.

/Subjektyvi, 2010 rugsėjis/


Nelabai patiko. Čia iš tos serijos „Ir kaip ji viską suspėja“ ir pan. Kažkaip neįtikino.
/groovy, 2011 spalis/
Eik po velnių, mielasis!

 

Ideali knyga atostogoms. Vietomis neiškentusi balsu kvatojausi ir savo brangiausiam citavau. Tiesiog linksma knyga su baisiai išradingais melais ir situacijomis. Žinau, kad yra tęsinys - būtinai skaitysiu ir jums rekomenduoju. Maniškiui ypač pavadinimas "patiko". O aš tą knygą iš piktumo pasiėmiau, pradėjau skaityti ir ... piktumas praėjo.

/SOFIJA5, 2011 liepa/