Starkus, Martynas

Attention: open in a new window. PDFPrintE-mail

Atsiliepimai apie knygas:

"Šilko kelias"

"Tuk tuk Indija'
Šilko kelias

 

…smagiai parašyta knygelė, ir šriftas didelis, akių nevargina.

[…]

Mataj... aš kadangi be televizoriaus augu, nežinau, kiek to, kas parašyta, buvo papasakota laidoj. Šmaikščiai parašyta (bet neperlenkiant lazdos), pažintine prasme nežinau, kiek čia tos vertės yra, nedaug, manyčiau, nebent ruošiatės su vyru į panašią kelionę panašiais trantais, bet kad gaištu su ja laiką, irgi nepasakyčiau. Tai va, it's up to you to decide, kai saka.

/marakeš, 2009 vasaris/


Tikrai lengvai „skaitosi“, tekstas dėstomas nuosekliai ir aiškiai. Kadangi seniai skaičiau ką nors panašaus, lyg ir pamiršau, kad iš ne rašytojo, o tik kelionių aprašinėtojo nereikia daug kažko tokio tikėtis.

/martux, 2009 vasaris/


Apie 10 tūkst. km kelionę iš Vilniaus iki Taškento senais „mersais“. Jauki, šilta ir su jumoru ir kelioniniais kuriozais knygelė apie kelionę automobiliais ir ne vien tik. Rekomenduoju mėgstančioms skaityti apie keliones.

/daite, 2009 balandis/


Man labai patiko – ir pasakojimo stilius, ir pati kelionė, nuotraukos. Buvo įdomu sužinot, kad ir apie tiek mažai žinomą Iraną (pas mus daugiausia patenka neigiama informacija, bet kaip ir gyvenime visur yra 50/50 – ir gero, ir blogo) ar apie mūsų buvusias „broliškas“ šalis.

/alter ego, 2009 rugsėjis/

 

Kai tik išleido tą knygą ir pavarčiau Knygų mugėj, tai sakiau, kad tikrai nepirksiu, nes daug nuotraukų, mažai skaitymo, o kaina didelė. Bet akcija susiviliojau ir nusipirkau. Patiko, skaičiau labai taupydama po kelis puslapius per dieną, laikiau nuotaikos pakėlimui, bet, aišku, iš literatūrinės pusės tai ten nieko nerasi. Bet kai man patinka visos knygos apie keliones, tai susigundžiau ir šita.

/Darling, 2009 rugsėjis/


Vis tik „filmukas“ man labiau patiko, vien vaizdai ko verti... Starkaus stilius man kažkaip nelabai... na, vis tik čia kelionės dienoraštis, tai gal per daug norėti ir nereikia. Na, bet kai man patinka apie kitas šalis ir visokius kelionių įspūdžius skaityti, tai tiek jau to...

/Minciukas, 2009 rugsėjis/


Man labai patiko. Prisijuokiau iš kai kurių Martyno komentarų ir aprašymų. Ir jo paprastas pasakojimo stilius visai patiko. Geriausia knygą skaitant kartu žiūrėti ir laidas apie tą kelionę, bet aš neturėjau tiek kantrybės, nes knygą perskaičiau beveik vienu prisėdimu.

/katilina, 2010 gegužė/
Tuk tuk Indija


Kažkaip netikėtai smagiai susiskaitė. Patiko M.S. stilius, lengvas humoras, autoriaus ir keliautojų pagarbus požiūris į svetimą kultūrą. Puiki publicistika.
/klopedija, 2011 liepa/


Labai smagus skaitalas. Labai patiko M.Starkaus stilius, daug nuotraukų, net ir naujų dalykų apie Indiją ir indus sužinojau. Tiesa, dar nebaigiau, nes tokių knygų man neišeina skaityt ištisai, o tik po gabaliuką, kai norisi kažko truputį kitokio, neįprasto.

/Gemma, 2011 lapkritis/