Svajotoja

Attention: open in a new window. PDFPrintE-mail


Apie knygas, skaitytas 2010 metais

Per praėjusiuosius perskaičiau NET 14 knygų. Klausiat, ką aš tada veikiu knygų klube? Ogi tyliai tyliai nusirašinėju vertas dėmesio knygas į savo nesibaigiantį sąrašą... gal kada nors... pensijoj... ir įveiksiu bent dalį jo.

Iš mano įspūdingo knygų skaičiaus kaip metų knygas galiu įvardinti J.S.Foer "Extremely Loud & Incredibly Close" ir Pajautos paskolintą D.Keyes "Gėlės Aldžernonui" (pastarąją labai norėčiau turėti, tik neįsivaizduoju kur gaut).

O nusivilti nenusivyliau niekuo, nes žinojau ko tikėtis - buvo skaitytos po kelių sunkių knygų "atsigavimui" (pvz, po "Kepurininiko pilies"). Iš tokių - K.Hannah "Namas prie Mistiko ežero" ar B.Delinsky "Šeimos medis". Bet, manau, man reiktų geriau paieškoti, kad tuo pačiu būtų ir atsigavimui, ir malonumui, ir kažkokiam gilesniam užgriebimui.

Užduotis šiems metams - įsigyti naujus namus su atskiru kampeliu sau ir niekam netrukdant DAUG DAUG skaityti


 

Apie knygas, skaitytas 2008 metais
 Atsiraportuoju ir aš apie praėjusių metų skaitinius. Perskaičiau 15 knygų (nors šioje vietoje tikriausiai reiktų slėptis po lapais, lyginant su jūsų tempais...).

 

Metų knyga – Anna Gavalda „Tiesiog drauge“. Už lengvumą, šviesumą ir šilumą, už nenuspėjamus teigiamus posūkius.

 

Metų pravalas – Isabel Allende „Eva Luna“. Už tai, kad ji apie nieką ir kad paliko tik tuštumą.

 

Dar labai patikusios knygos: K. Hosseini „Bėgantis paskui aitvarą“, D. W. Cross „Popiežė Joana“ ir R. Branson „Nekaltybės praradimas“.

 Apie knygas, skaitytas 2007 metais
 

2007-ųjų metų knyga
M. Kundera „Gyvenimas yra kitur“


2007-ųjų metų nusivylimas
H. Wassmo „Laimės sūnus“