Beckett, Simon

Attention: open in a new window. PDFPrintE-mail

Mirties chemija


Knygelė su įtampa nuo A iki Ž. Įdomūs faktai, pastebėjimai, tyrinėjimai, susiję su antropologija (man ypatingai patinka nors kiek su medicina susiję trileriai), kaltininką nuspėti sunkoka, nors buvo gal porą kartų tokia mintelė, kas, bet motyvas visai neaiškus [...] Knyga skaitosi labai lengvai ir greitai, labai geras šriftas, o ir rašymo stilius lengvas, skaitosi puslapis po puslapio ir nepastebi, kaip jau prieini pabaigą

/luiziana, 2011 birželis/

 

Pakartotinų pagyrų paskatinta, suskaičiau S.Beketto "Mirties chemiją". Nagi visai neblogai susuktas detektyvas, nors [...]. Skaitysiu ir antrąją knygą, gal net iš karto...

/langana, 2011 liepa/

 

Visiškai pritariu langanai - tiek įtraukęs pradžioje ne tik paslaptimis, bet ir ganėtinai įdomiu pagrindiniu personažu, pabaigoje autorius neatsilaikė klišėms. Beje, įtariamąjį nuspėti buvo labai jau lengva.

/martux, 2011 liepa/


Tikrai primena CSI šiek tiek, labai tiktų kokį trilerį pastatyti pagal šią knygą, jei dar nepastatyta. Labai lengva skaityti, įdomios mokslinės detalės, neblogi personažai.

Aprašydamas kančias rašytojas-pasakotojas nesimėgauja, tikrai. Tyrėjas-pasakotojas gana depresuotas, bet neprasigėręs, tiesiog gyvenime įvyko nelaimė. Sprendėjai nelinkę bendrauti tarpusavyje. Dėl estetiškumo... Na, kai lavonas pagulėjęs karštyje savaitėlę... O tyrėjui visi jo irimo procesai ir įdomiausi... Bet vis tiek įdomu ir, kai skaičiau, nevimdė.

/groovy, 2011 gruodis/