Dorn, Katrin

Attention: open in a new window. PDFPrintE-mail

Milonga

 

Kol kas labai skaniai skaitosi.

[...]

Patiko. Lengva istorija apie meilę, spontaniškumą, be abejo - tango. (Milonga - šokių vakaras, skirtas šiam vienam šokiui). Tango nėra vien tik fonas, o praktiškai kaip atskiras veikėjas - šokis, kuris keičia žmonių likimus, ar bent jau norėta taip pavaizduoti. Gal ši idėja ir ne iki galo atidirbta, bet iš principo man ji visai suėjo. Kas yra milonga, žinojau ir anksčiau, ir nepasakyčiau, kad po knygos mano žinios smarkiai pagilėjo...
Taigi, mergina išsiskiria su mylimuoju ir, pavargusi nuo rutinos, pasiilgusi pokyčių, nusprendžia vykti į Argentiną - tango tėvynę. O ten prasideda "nuotykiai". Kita siužetinė linija paraleliai rutuliojasi Vokietijoje. Pabaiga gana lengvai nuspėjama, nors vienu metu buvau pradėjusi manyti, kad gal bus ne taip, bet galų gale vis tiek pasitvirtino pirmoji intuityvi mintis.

/Gemma, 2010 gegužė/


Paėmiau iš bibliotekos nieko nesitikėdama, eidama namo šaipiausi iš savęs, kad patraukė „ant meilės istorijų“... O jei rimtai, įtraukė ir patiko su visu Buenos Aires koloritu ir viską užvaldančiu tango. Ir nepasakyčiau, kad labai banali. Liūdnoka, ir tik numanomas 'happy end'as" yra, bet kažkuo žavus skaitinys. Gera knyga laisvalaikiui, kai norisi skaityti ir apie nieką negalvoti.
/Rasma, 2010 rugpjūtis/