Stepanova, Tatjana

Attention: open in a new window. PDFPrintE-mail

Atsiliepimai apie knygas:


"Флердоранж - аромат траура"

"Звезда на одну роль"

"Black and Red"

"Венчание со страхом"
Флердоранж - аромат траура

 

O aš atradau naują man detektyvų rašytoją Tatjaną Stepanovą. Nežinau, ar yra kas jos išleista lietuvių kalba, bet rusų k. yra nemažai. Dabar skaitau "Флердоранж - аромат траура". Manau, kad teks pamedžiot ir kitų jos knygų, nes jau šita iš karto užkabino. Gali būti, bent jau to tikiuosi, kad bus serija, kurią jungia ta pati veikėja, VRM spaudos centro darbuotoja Katerina Petrovskaja.

[...]

Bet jau kaip kankinausi, vos ištvėriau nepažiūrėjus gale, kaip baigiasi. Nors ką čia meluoju, buvau atsivertusi, bet daviau sau per pirštus ir greitai užverčiau. Įtraukė nepaprastai. Nugriebiau pas mamą dar 2 Stepanovos knygas. Pažiūrėsiu, ar nebus kaip su Doncova, kad vis įspūdis prastyn ir prastyn. Nors čia daug rimčiau viskas.
Langana, mistikos tikrai yra, bet ji ten labai tinka.

[...]

Pamiršau paminėti, kad ten mistika greičiau buvo folkloras.

/giluze, 2010 gegužė/Звезда на одну роль

(Žvaigždė vienai rolei)

 

Visai neblogas detektyvas, knygėms turėtų būti patrauklu, kad žudymo motyvas ar stimulas (nežinau, kaip tiksliau suformuluot) yra Oskaro Vaildo parašyta pjesė. Beje, žadėtosios mistikos kol kas neįžvelgiu, nors ši serija buvo anonsuojama kaip mistiniai detektyvai. Išvada: Marininai neprilygsta, bet už Doncovą ir Ustinovą žymiai geriau. Pabaigus šią, manau, kažkada skaitysiu ir kitas tos serijos knygas.

/langana, 2010 gegužė/


Black and Red

 

Griebiau kitą Stepanovos knygą "Black and red". Tai va, mistika nuo pirmųjų puslapių. bet Tikra mistika. Tai ir galvoju dabar, kaip man į tai žiūrėti. Nes šiaip jau aš mistikos nemėgėja (man mistika turi būti paremta tikrais faktais), o čia pats tikriausias vilkolakis, ar bala žino kas, atsiranda jau pirmuosiuose puslapiuose. Bet kadangi pirmas mano skaitytas detektyvas buvo gerai sukaltas, vertinčiau panašiai kaip ir tu, langana, tik gal statyčiau arčiau Marininos. Nu nežinau, aš dar pagalvosiu, ką čia galvoti.
/giluze, 2010 gegužė/

Венчание со страхом


Smagiai ir greitai suskaičiau „Венчание со страхом“ iš Katerinos Petrovskajos serijos. Patiko labiau negu pirmoji, ''Звезда на одну роль''. Gal nuotaiką atitiko, bet skaičiau nesitraukdama porą dienų. Aišku, ne literatūra, bet gan kokybiškas skaitalas. Rekomenduoju detektyvų gerbėjoms. Ir va kas keista:''neskanių'' detalių čia irgi yra, bet jų aprašymas nesukrečia ir naktimis nesivaidena bandant užmigti. Taigi, viskas priklauso nuo autoriaus meistriškumo ir, žinoma, siekiamo tikslo.

/langana, 2010 liepa/